Menu

Aanstellingen SMO zaterdag 25, zondag 26 september en week 38 2021

20 september 2021 - Aanstellingen

Bijgaand de aanstellingen van de SMO leden voor zaterdag 11, zondag 12 september en week 36 in 2021

Groep

Naam

Wedstrijd

Zaal

Zaal B lijst

Henk de Vries

geen aanstelling

Zaal C lijst

Bert van den Ham

geen aanstelling

Zaal groep 2

Stef Verhagen

geen aanstelling

Zaal groep 3

Anand Mangroelal

VWC VR1 - Renado VR1

DOSKO 3 - Twedo 1

Gieten 2 - A.S. Exstudiantes 5

Zaal groep 4

Bonne Gringhuis

Ens 2 - Tollebeek 1

FC Kraggenburg 1 - Haskerland 5

Futsal Dragten 10 - TLC 4

Futsal Dragten 6 - Real Camaradas 6

Zaal groep start

Marcel van den Beld

geen aanstelling

Veld zaterdag

Senioren

Groep E zaterdag

Hans Noppers

Hardegarijp - Kollum

Groep G zaterdag

Marcel van den Beld

Flevo Boys 2 - Drachtster Boys 2

Groep G zaterdag

Pieter Maas

Creil-Bant - Delfstrahuizen

Groep G zaterdag

Jan Willem Roesink

geen aanstelling

Groep G zaterdag

Jaap Snippe

sc Angelslo - HS '88

Groep G zaterdag

John de Vries

geen aanstelling

Groep H zaterdag

Bert Loof

Beilen - VVK

Groep H zaterdag

Anand Mangroelal

geen aanstelling

Groep H zaterdag

Jan Schoemaker

geen aanstelling

Groep H zaterdag

Marco Smook Brands

NKVV - Steenwijker Boys

Groep zaterdag

Bonne Gringhuis

geen aanstelling

Veld zaterdag

Assistent

Groep ASR D zaterdag

Stef Verhagen

Olde Veste '54 - Blauw Wilt '34

Veld zaterdag

G-voetbal

Veld G-voetbal zaterdag

Bonne Gringhuis

geen aanstelling

Veld zaterdag

Jeugd

Groep C zaterdag jeugd district Oost

Gerco Zandink

geen aanstelling

Groep D zaterdag jeugd

Youp Geven

O17 Olde Veste '54 - Quick '20

Groep D zaterdag jeugd

Henk Kuiers

geen aanstelling

Groep E zaterdag jeugd

Henkjan Ribberink

geen aanstelling

Groep F zaterdag jeugd

Theo de Haan

O13 Blauw Wit '34 - GVAV Rapiditas

Groep F zaterdag jeugd

Jannes Wink

gestopt met fluiten (helaas)

Groep G zaterdag jeugd

Jan van Dijk

O15 ST Hoogeveen / Tiendeveen - VKW

Veld zondag

Senioren

Groep F zondag

Abdoel Mansouri

Ruinerwold - Oranje Zwart (21-09)

Ruinen - Protos

Groep G zondag

Harmjan Drost

Old Forward - IJhorst

Groep G zondag

Rene Vree Egberts

Wedde - VVK

Groep G zondag

Henk de Vries

Zandhuizen - Lemmer

Groep H zondag

Marco Smook Brands

sv Hoogersmilde - Uffelte

Veld zondag

Assistent

Groep ASR D zondag

Youp Geven

geen aanstelling

Groep ASR D zondag

Stef Verhagen

Noordster - Hoogezand