Menu

Aanstellingen SMO week 39, zaterdag 26 en zondag 27 september 2020

september 20, 2020 - Aanstellingen

Bijgaand de aanstellingen van de SMO leden voor week 35, zaterdag 29 en zondag 30 september 2020

Groep

Naam

Wedstrijd

Bijzonderheden

Zaal

Zaal B lijst

Henk de Vries

DOSKO - CF Madereros

PKC '83 / Team Carre 1 - ONR

 

 

Zaal groep 1

Bert van den Ham

LTC - ONR

Zaal groep 2

Stef Verhagen

Real Camaradas 1 - De Herauten 1

Zaal groep 3

Anand Mangroelal

Ens 1 - Blauw Rood 1

Ens VR1 - AS Exstudiantes VR2

REUZ 6 - FC Zuidlaren 2

REUZ 3 - LTC 7

Zaal groep 4

Bonne Gringhuis

geen aanstelling

Veld zaterdag senioren

Groep E zaterdag

Hans Noppers

Hoogeveen RC1 - Emmen RC1 (21-09!)

DESZ - Drenthina

Groep G zaterdag

Marcel van den Beld

SSA Creil/Bant - De Walde

 

Groep G zaterdag

Pieter Maas

geen aanstelling

Groep G zaterdag

Jan Willem Roesink

Waterpoort Boys - HJSC

Groep G zaterdag

Jaap Snippe

geen aanstelling

Groep G zaterdag

John de Vries

QVC - NOK

Groep H zaterdag

Judith ter Bork - Meijer

geen aanstelling

Groep H zaterdag

Bert Loof

geen aanstelling

Groep H zaterdag

Anand Mangroelal

SVBS '77 - Blokzijl

Groep H zaterdag

Jan Schoemaker

geen aanstelling

Groep H zaterdag

Marco Smook Brands

NWVV - Alcides

Assistent senioren zaterdag

Groep ASR D zaterdag

Stef Verhagen

geen aanstelling

Veld G-voetbal zaterdag

Veld G-voetbal zaterdag

Bonne Gringhuis

geen aanstelling

Veld zaterdag jeugd

Groep C zaterdag jeugd district Oost

Gerco Zandink

O16 Go Ahead Eagles - Willem II

Groep D zaterdag jeugd

Henk Kuiers

O15 Flevo Boys - Drachtster Boys

Groep E zaterdag jeugd

Youp Geven

geen aanstellening

Groep E zaterdag jeugd

Henkjan Ribberink

O17 Urk - NEO

Groep F zaterdag jeugd

Theo de Haan

O13 Blauw Wit '34 - Excelsior '31

Groep F zaterdag jeugd

Theo te Riele

O14 HZVV - Heerenveense Boys (23-09!)

O14 Heerenveen - Blauw Wit '34

 

Groep F zaterdag jeugd

Jannes Wink

O16 Urk - Volewijckers

Groep G zaterdag jeugd

Jan van Dijk

O13 ONS Sneek - DZC '68

Veld zondag senioren

Groep F zondag

Abdoel Mansouri

geen aanstelling

Groep G zondag

Harmjan Drost

geen aanstelling

Groep G zondag

Rene Vree Egberts

Old Forward - Stanfries

Groep G zondag

Henk de Vries

Wijster - DVC '59

Assistent senioren zondag

Groep ASR D zondag

Youp Geven

Gomos - vv Sneek Wit Zwart

Groep ASR D zondag

'Stef Verhagen

geen aanstelling