Bijgaand de aanstellingen van de leden van de SMO in de week t/m 5 mei 2024.
Mocht je als club scheidsrechter een wedstrijd mogen fluiten in dezelfde week, mag je dit aan de webmaster doorgeven via roesink66@gmail.com. Als deze wedstrijden op de website van je club komen te staan, dan graag even een opgave bij welke club ik kan gaan zoeken. Je hoeft dan de wedstrijden niet meer aan me door te geven (mag wel natuurlijk), maar zoek ik wekelijks de verschillende websites even na.
Bij de aanstellingen toegevoegd of het om een wedstrijd op het veld (v) of in de zaal (z) gaat en of je assistent (a) of clubassistent (ca) bent.
Groep
Naam
Wedstrijd
ZA G
Marcel van den Beld
MSC - SVN '69 v (bij SVN '69)
ZA F
Herman Broer
geen aanstelling
G-voetbal / JZa / club
Jan van Dijk
O13 Alcides 2 - Olympia '28 3 v
ZO F
Harmjan Drost
geen aanstelling
Club
Jan Gerbers
geen wedstrijd
Zaal groep 4 / G-voetbal
Bonne Gringhuis
FC Kraggenburg 2 - Tollebeek 1 z
Futsal Heerenveen 2 - ZV Balk 3 z
Drenthina G2 - Kids United G3 v
ZA JE
Theo de Haan
geen aanstelling
Zaal C lijst
Bert van den Ham
ZVG / Cagemax VR - GSFV Drs Vijfje z
ass club
Albert Jan Hoof
VHK - Steenwijker Boys vca
ZA H
Ronald Koole
geen aanstelling
ZA JD / club
Henk Kuiers
geen aanstelling
ZA H / ass club
Bert Loof
Staphorst 2 - Urk 2 v
ZA G
Pieter Maas
geen aanstelling
Zaal groep 2 / ZA H
Anand Mangroelal
AS Exstudiantes VR1 - Avanti VR2 z
PKC '83 3 - ZVV Urk 3 z
ZO E
Abdoel Mansouri
Flevo Boys - Marum vca
club
Henkjan Ribberink
geen wedstrijd
ZA G
Jan Willem Roesink
Oudehaske - Creil-Bant v
begeleider SO III
Jan Schoemaker
volgt
club
Johan Schuring
geen wedstrijd
Zaal groep 3 / ZA G / ZO G
Marco Smook Brands
VHK - Steenwijker Boys v
Schoonebeek - Raptim v
ZA G
Jaap Snippe
O19 SJO HH '97 - ST FC Meppel / Alcides vc
Olympia '28 - Steenwijk v
Zaal groep 1 / Za ass D / Zo ass D
Stef Verhagen
O18 Vitesse - Feyenoord va
ZVV Urk 3 - ZV Balk 1 z
ZA G
Rene Vree Egberts
geen aanstelling
Zaal A lijst / veld
Henk de Vries
HV Veerhuys - RKAV Volendam z
ZA G
John de Vries
ODV - TLC v
ZA G
Jeremy Zeelen
Ens - Sleat v
Zaal groep 2 / ZA G
Bart Zinger
Roden 1 - ZVV Grijpskerk 2 z