Bijgaand de aanstellingen van de leden van de SMO in de week t/m 26 mei 2024, de laatste competitieronde in de A-categorie.
Mocht je als club scheidsrechter een wedstrijd mogen fluiten in dezelfde week, mag je dit aan de webmaster doorgeven via roesink66@gmail.com. Als deze wedstrijden op de website van je club komen te staan, dan graag even een opgave bij welke club ik kan gaan zoeken. Je hoeft dan de wedstrijden niet meer aan me door te geven (mag wel natuurlijk), maar zoek ik wekelijks de verschillende websites even na.
Bij de aanstellingen toegevoegd of het om een wedstrijd op het veld (v) of in de zaal (z) gaat en of je assistent (a) of clubassistent (ca) bent.
Groep
Naam
Wedstrijd
ZA G
Marcel van den Beld
Creil-Bant - Nagele v
ZA F
Herman Broer
Elim - SC Rouveen v
G-voetbal / JZa / club
Jan van Dijk
MO17 ST FC Meppel Alcides 2 - Sweel 1 vc
ZO F
Harmjan Drost
Dwingeloo - SVV '04 v
Club
Jan Gerbers
geen wedstrijd
Zaal groep 4 / G-voetbal
Bonne Gringhuis
Ruinerwold 1 - KSC 1 z
ZA JE
Theo de Haan
geen aanstelling
Zaal C lijst
Bert van den Ham
geen aanstelling
ass club
Albert Jan Hoof
SVN '69 - Steenwijker Boys vca
ZA H
Ronald Koole
Woudsend - Blue Boys v
ZA JD / club
Henk Kuiers
geen aanstelling
ZA H / ass club
Bert Loof
Oranje Zwart - Pesse vca
ZA G
Pieter Maas
Steenwijk - VHK v
Zaal groep 2 / ZA H
Anand Mangroelal
geen aanstelling
ZO E
Abdoel Mansouri
LSC 1890 - Flevo Boys vca
club
Henkjan Ribberink
FC Meppel 3 - Elim 2 vc
ZA G
Jan Willem Roesink
Tollebeek - MSC v
begeleider SO III
Jan Schoemaker
volgt
club
Johan Schuring
geen wedstrijd
Zaal groep 3 / ZA G / ZO G
Marco Smook Brands
SVN '69 - Steenwijker Boys v
ZA G
Jaap Snippe
geen aanstelling
Zaal groep 1 / Za ass D / Zo ass D
Stef Verhagen
WMC / EP de Treffer 2 - Blauw Wit '34 1 z
Bataven - RKHVV va
ZA G
Rene Vree Egberts
geen aanstelling
Zaal A lijst / veld
Henk de Vries
geen aanstelling
ZA G
John de Vries
geen aanstelling
ZA G
Jeremy Zeelen
geen aanstelling
Zaal groep 2 / ZA G
Bart Zinger
Fit Boys 1 - Hollandscheveld 1 z
Madjoe 6 - Madjoe 10 z