Bijgaand de aanstellingen van de leden van de SMO in de week t/m 14 april 2024.
Mocht je als club scheidsrechter een wedstrijd mogen fluiten in dezelfde week, mag je dit aan de webmaster doorgeven via roesink66@gmail.com. Als deze wedstrijden op de website van je club komen te staan, dan graag even een opgave bij welke club ik kan gaan zoeken. Je hoeft dan de wedstrijden niet meer aan me door te geven (mag wel natuurlijk), maar zoek ik wekelijks de verschillende websites even na.
Bij de aanstellingen toegevoegd of het om een wedstrijd op het veld (v) of in de zaal (z) gaat en of je assistent (a) of clubassistent (ca) bent.
Groep
Naam
Wedstrijd
ZA G
Marcel van den Beld
Scharnegoutum '70 - De Walde v
ZA F
Herman Broer
Flevo Boys 2 - HZVV 2 v
G-voetbal / JZa / club
Jan van Dijk
G toernooi Rolde v
ZO F
Harmjan Drost
geen aanstelling
Club
Jan Gerbers
geen wedstrijd
Zaal groep 4 / G-voetbal
Bonne Gringhuis
NTW 2 - FC Surhusterfean 2 z
G toernooi Rolde v
ZA JE
Theo de Haan
O17 SC Genemuiden - SP Lochem v
Zaal C lijst
Bert van den Ham
VIOS '79 - ZVV Urk z
ass club
Albert Jan Hoof
Steenwijker Boys - Nagele vca
ZA H
Ronald Koole
ASC - Jistrum v
ZA JD / club
Henk Kuiers
O19 Frisia - Hoogezand v
ZA H / ass club
Bert Loof
CEC - Damacota v
Pesse - SVV '04 vca
ZA G
Pieter Maas
geen aanstelling
Zaal groep 2 / ZA H
Anand Mangroelal
Sporting Emmen 2 - Zwartemeerse Boys 1 z
Sporting Emmen 1 - WMC / EP de Treffer 2 z
Renado VR1 - Blauw Wit '34 VR1 z
FFS 1 - Haskerland 3 z
ZVV Urk 3 - Zevenhuizen 1 z
ZVV Urk 2 - Futsal Emmeloord 2 z
Nicator - WWS v
ZO E
Abdoel Mansouri
Blauw Wit '34 - Flevo Boys vca
club
Henkjan Ribberink
geen wedstrijd
ZA G
Jan Willem Roesink
Hollandscheveld - FC Assen v
begeleider SO III
Jan Schoemaker
volgt
club
Johan Schuring
geen wedstrijd
Zaal groep 3 / ZA G / ZO G
Marco Smook Brands
LTC 2 - Drs Vijfje 25 z
LTC - HH Combi 1 z
ZZVV 2 - Hollandscheveld 2 z
HODO 1 - DOSKO 2 z
VAKO - LEO (Loon) v
Gieterveen - THOS v
ZA G
Jaap Snippe
geen aanstelling
Zaal groep 1 / Za ass D / Zo ass D
Stef Verhagen
geen aanstelling
ZA G
Rene Vree Egberts
geen aanstelling
Zaal A lijst / veld
Henk de Vries
Be '79 - ZVC Veenendaal z
ZA G
John de Vries
Irnsum - Foarut v
ZA G
Jeremy Zeelen
Veenhuizen - VV Westerkwartier v
Zaal groep 2 / ZA G
Bart Zinger
geen aanstelling