Bijgaand de aanstellingen van de leden van de SMO in de week t/m 20 mei 2024.
Mocht je als club scheidsrechter een wedstrijd mogen fluiten in dezelfde week, mag je dit aan de webmaster doorgeven via roesink66@gmail.com. Als deze wedstrijden op de website van je club komen te staan, dan graag even een opgave bij welke club ik kan gaan zoeken. Je hoeft dan de wedstrijden niet meer aan me door te geven (mag wel natuurlijk), maar zoek ik wekelijks de verschillende websites even na.
Bij de aanstellingen toegevoegd of het om een wedstrijd op het veld (v) of in de zaal (z) gaat en of je assistent (a) of clubassistent (ca) bent.
Groep
Naam
Wedstrijd
ZA G
Marcel van den Beld
geen aanstelling
ZA F
Herman Broer
ASC '62 - Vitesse '63 v
G-voetbal / JZa / club
Jan van Dijk
geen aanstelling
ZO F
Harmjan Drost
Friesland - Read Swart v
Club
Jan Gerbers
geen wedstrijd
Zaal groep 4 / G-voetbal
Bonne Gringhuis
Drenthina G1 - SJO HH'97 G1 v
ZA JE
Theo de Haan
O17 Heerenveense Boys - Buitenpost v
Zaal C lijst
Bert van den Ham
geen aanstelling
ass club
Albert Jan Hoof
Steenwijker Boys - Delfstrahuizen vca
ZA H
Ronald Koole
MO17 FC Oldemarkt / De Blesse - Urk vc
Woudsend - Blue Boys v
ZA JD / club
Henk Kuiers
O14 FC Emmen - CSV Apeldoorn v
ZA H / ass club
Bert Loof
TFS - Jistrum v
ZA G
Pieter Maas
The Knickebockers 4 - SC Joure 2 v
Oeverzwaluwen - Marrum v
Langweer - SSA Oosterstreek Zandhuizen v
Zaal groep 2 / ZA H
Anand Mangroelal
SVBO 1 - CSVC 3 z
Be Fit 1 - Elim 2 z
Steenwijker Boys 1 - Roden 1 z
FFS 1 - ZVV Balk 4 z
Bakhuizen - Top '63 v
ZO E
Abdoel Mansouri
Gomos - HOVC v
club
Henkjan Ribberink
FC Meppel 3 - Drenthina 3 v
ZA G
Jan Willem Roesink
geen aanstelling
begeleider SO III
Jan Schoemaker
volgt
club
Johan Schuring
geen wedstrijd
Zaal groep 3 / ZA G / ZO G
Marco Smook Brands
ACV 1 - Potetos 3 z
FC Kraggenburg 1 - Futsal Emmeloord z
Harkemase Boys 2 - Leeuwarder Zwaluwen 2 v
ZA G
Jaap Snippe
Steenwijker Boys - Delfstrahuizen v
Zaal groep 1 / Za ass D / Zo ass D
Stef Verhagen
Turkse Kracht 1 - Excelsior '31 2 z
DETO - MASV va
ZA G
Rene Vree Egberts
geen aanstelling
Zaal A lijst / veld
Henk de Vries
PKC '83 - GZV Watergras z
ZA G
John de Vries
Fit Boys - Wildervank v
ZA G
Jeremy Zeelen
VHK - SVN '69 v
Zaal groep 2 / ZA G
Bart Zinger
Noordscheschut 2 - SC Erica 2 z
DWS Oosterpoort 5 - AS Exstudiantes 5 z
Nieuw Roden 4 - Drs Vijfje 18 z